Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset eszik, kislányom 2...

Keveset eszik, kislányom 2 hónapos . Sajnos anyatej hiányában 6 hetes kora óta tápszert eszik , viszont nagon keveset 60-90 milit általában , nagy ritkán megeszi a 120at , de inkább a kevesebbet. Vajon nem izlik neki a tapszer ?

Figyelt kérdés
Nem sir eves utan, alapvetoen egy jokedvu kislany .
máj. 22. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem olvassák a tankönyveket, meg a használati utasítást, hogy mennyit "kell" enniük, érzik, mennyire van szüksége a szervezetüknek. Igen, ez igaz a tapszerre is, nem csak az anyatejre. Valóban nem nagy adag, de ha neki ennyi kell, hát ennyi kell. Később sem azonos etkuek a gyermekek, de a felnőttek sem. Ha amúgy szépen fejlődik, és mint írtad, láthatóan jókedvű, ne félj semmitől addig, amíg esetleg a védőnő/gyerekorvos nem hívja fel a figyelmed valamire. még annyi, hogyha nem izlene neki, szerintem ennél is kevesebbet enne.
máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hízik szépen és van elég pisis pelus nem kell aggódni.Minden baba más. 2 hósan 90-120ml között evett a babám, a szomszédé beverte a 180at is 2 hósan..Ez ilyen.Mi sem eszünk egyforma adagokat.
máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hizni 100g-t hizott az elmult 1 het alatt..
máj. 22. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem rossz. De védőnőt, gyerekorvost kérdezd, ha aggodalmad van.
máj. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van pisis, kakis pelus és hízik nem fogy akkor jó. Az én fiam sosem evett annyit amennyit kéne, vagy kevesebbet vagy többet evett. Ez a mai napig így van.
máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány kg hány cm kedves kérdező? Mennyit hizott az első illetve a második hónapban külön külön? Mert az én lányom 550grammot hizott az első hónapban 670grammot a másodikban, harmadikban kereken 500grammot.Aztán megemelte az adagját 180-210milit eszik és egy hét alatt hízott így 240grammot.Ezt a mennyiséget tartja jelenleg de van h 150et eszik 4 hos volt tegnap.Amig gyarapszik nincs ok aggodalomra.
máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elso honapban 1kgot hizott, aaapdikban 800 grammot

Most 5,3kg es 67cm

máj. 23. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj🥰 Eszik amennyi neki elég. #6
máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!