Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 2 hónapos...

Normális, hogy 2 hónapos babám kevesebbet eszik mióta ilyen meleg van?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki leharapná a fejem, azért mérem, mert kicsi súllyal született.
2012. jún. 19. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető,hogy bágyadtabb szegényke.Mindenkit megvisel,az ilyen apró babákat meg különösen.Az én kisfiam is kevesebbett eszik,viszont gyakrabban követeli a cicit.Akkor is csak az elejét,a vizesebb tejcsit szopizza ki.Ő 4 hónapos
2012. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hetes, igaz tápszeres, de ő is kevesebbet eszik. Ma volt itt a védőnő és mondta, hogy lehet a melegtől.
2012. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
mi felnőttek is rosszabb étvágyúak vagyunk ebben a melegben. az én 4,5 hós babám ugyan eszik rendesen, de sokkal többet alszik mint máskor.
2012. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem szik normálisan alig tudok valamit belediktálni ő is 2 hónapos. Eddig nagyon sőt túl jó evő volt.
2012. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most már jobban eszik, valószínű az is közrejátszott, hogy megjött a menzeszem (hurrá). Igaz, ő a második gyermekem, de olyan vagyok, mint egy kezdő :-)
2012. jún. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!