Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kislányom furcsán...

20 hónapos kislányom furcsán viselkedik közösségben?

Figyelt kérdés

Ma közösségbe mentünk és amikor kértem,hogy adja át a játékot másnak, nem adta át (ami normalís), de elkezdett reszketni, mint amikor fél egy hangos zajtól vagy bogártól.

Ez normális?



máj. 23. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Először mentetek?
máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, eddig nem csinálta ezt.
máj. 23. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
MAgyarul egyszer nem akarta odaadni, és ez neked furcsa. Nem, ez ebben a korban tök normális. Majd holnap megint odaadja.
máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én nem is szoktam kérni a 20 hónapos fiamat, hogy adja át a játékát (mondjuk játszin), mert úgyis elveszik tőle, annak örülnék, ha nem hagyná...

Viszont reszketni sem szokott, akkor sem, ha fél, az biztos normális?

máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a játék a lényeg hanem, hogy remeg. Szokott akkor mikor fél és ezekszerint már akkor is ha mérges.
máj. 23. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Erős érzelemek, előfordul hogy olyan mérges, hogy remeg (biztos voltál már te is olyan mérges, hogy befeszült minden izmod). Ha ebből kizökkenthető akkor egy egy ilyen alkalomból nagy következtetést ne vonj le. Erős érzelem, amit még kezelni sem tud rendesen (most tanulja majd).
máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek utolsó válaszolóval. Viszont ha ez többször megismétlődik, érdemes beszélni orvossal.
máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!