Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos a kisfiam és...

11 hónapos a kisfiam és brutál sírós napok óta nem tudok vele mit csinálni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Úszik a lakás, a házimunka. A babám egész nap mászik utánam és sír. Főzni se tudok, ma már hajnalban keltem neki ebédet csinálni mert jön és sírva csüng a lábamon. Ha a kezembe van csak mászik bele az arcomba és ha leteszem üvölt. Fájhat valami? Rossz közérzet? Front? SEGÍTSÉG..
máj. 24. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás, sajnos ez ellen nem tudsz sokat tenni. Vannak ezek a csatos hordozók, vagy valami olyan helyre kellene tenni, ahol állandóan lát téged munka közben (bár ez gyakran kevés).
máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Virtuálisan támogatlak!

Kisebbik fiam 18 hónapos, ez a hét egy katasztrófa volt. De szerintem sok anyuka tapasztalta ezt. Tegnap az utcán is olyan hisztiket láttam.. volt egy nagyon várandós kismama 2 év körüli kisfiúval. A gyerek ült a motoron és torka szakadtából ordított, hogy ő nem megy tovább. Szegény anyukán láttam, hogy már kb elsírja mindjárt magát, nagyon sajnáltam. Nálunk is hasonló kiakadások voltak. Idegeimen jàtszott a gyerek. Tegnap már aludni sem akart, pedig amúgy átalussza az éjszakát.

máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál.
máj. 24. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es válaszomhoz- biztos, hogy a front nagyon nehéz a piciknek is.
máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van hordozonk, viszont nem bírom el egész nap 12 kiló majd nem. De akkor tényleg csöndben van, amikor rajtam van. Remélem akkor ezen hamar túl leszünk. Én már azt hittem hogy valami gond van tényleg. Őrület határán vagyok.
máj. 24. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kendőztem, csatos hordozóztam ameddig csak tudtam.

Ilyen súlynál már hátadra tedd mindenképp.

Mi még altatáshoz használjuk a másfél évessel.

máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
16 honaposom ugyanez, tuti a front. Hiszti hiszti hatan.
máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az öledbe csendben marad?
máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom,hogy ölben csendben van.Az enyém van,hogy ölbe sem.(14hónapos)🥴Szerintem is a front+ a foga is jöhet.Vagy a kettő egyutt.Amúgy ez a front engem is kicsinál.
máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy beléd akar kapaszkodni hogy 'menjen" ő is? Az enyém ezt csinálja most, és mivel nwm akarom vezetgetni kapaszkodik és nyűglődik.

De amúgy bármi lehet tényleg..néha feladom hogy okokat keressek mert kb 20 millio ok lehet, a napkitöréstől kezdve a fronton át bármi😔

máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!