Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom éjszakánké...

4 hónapos kislányom éjszakánként egyre gyakrabban felébred. Van, hogy 6-7szer is etetek, a cumi ilyenkor nem használ. Mit tehetnék, hogy nyugodtabban aludjon?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Anyatejes vagy tápszeres?

Az enyém anyatejes!És nekem is ezt csinálta!Rájöttem,hogy kevés neki este a tej!Így este kap egy kis pótlást szocsi után!Vagy tápszert vagy Sinlacot!Így csak egyszer ébred és csak inni adok neki!

2010. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kevés neki este a tejed!
2010. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, kizárólag anyatejet kap és nagyon szépen fejlődik. Akkor gondoljátok, hogy este kéne tápszert is adnom neki?
2010. okt. 29. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de kevés neki a kaja. Reggel nem tudsz lefejni egy kicsit, amit este visszaadsz neki?
2010. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám nekem is, és pont ma írtam én is, nekem is azt mondták, h biztos kevés neki a nappali tejcsim :(
2010. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Sinlacot és abból adj neki este szopcsi után amennyit megeszik!És ha éjszaka megébred csak inni próbál neki adni!Mert a pótlásra(mindegy hogy mi a pótlás,pép v.tápszer)szomjas lesz!Így még az éjszakai kajálásról is le lehet szoktatni óvatosan!
2010. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok, bocs h bekérdezek! Bibi mit adjunk neki ilyen esetben? teát, v vizet? v mind1?
2010. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Háááát a víz lenne a legjobb,de az én kis mazsolám nem hajlandó meginni:S!Így én Hipp grnulátumos teát adok neki!De csak éjszaka kap teát!Napközben csak szopik!Pótlás csak este van!Így arra szomjasak!Csak cici mellett nem kell itatni a babát!De ez csak én véleményem!
2010. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés a tej. Nekem minden orvos azt javasolta hogy NE tápszer hanem Sinlac, ez tejpép, rizspép és szentjánoskenyérmag ha jól tudom. Nem olyan mint a tápszerek. Nekem is kevés volt a tejem, ezért kértem tanácsot 3 különböző orvostól is. Végül naponta többször is fejtem a tejet és emiatt megint sok van. Így végül nem próbáltuk ki a Sinlacot.
2010. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!