Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisbabám, nem...

1 hónapos kisbabám, nem alszik el cumi nélkül. Nem is ez a baj, hanem ha elalszik és kiesik a szájából egyböl felébred és üvölt. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit!!!!Visszaadod neki és imádkozol,hogy nagyon hamar vissza tudja tenni magának...az enyém olyan 8-10 hónapos volt amikor először megkereste és visszatette a saját szájába...
2011. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy pár napig kitartassz, nem adod neki oda a cumit, hanem simogatod mikor megébred, vagy dajkálod, nyugtatod, és pár nap alatt elfelejti hogy valaha is cumizott. esetleg adsz neki valami rongyit, alvóskendőt.
2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lányom 4 hónapos és 8 hetes kora óta átaludja az éjszakát. Csak mi nem :)))

Ugyanis, ha elveszik a cumi, akkor elkezd nyöszörögni, de nem ébred fel.. mi meg automatikusan ébredünk rá és megyünk be a szobába. Ekkor visszaadjuk a cumit neki és alszik tovább, mint a kis angyal reggel 6-ig..

Remélem egyszer elmúlik. Ha más nem másfél éves korára biztosan, ugyanis akkor már a cumit elviszi valamelyik mikulás vagy nyuszi (kukásautó) ...

2011. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hagyod egy éjszakát üvölteni a cumijáért, ha kiesik, következő éjszaka már nem kell neki.

Én így szoktam le. Nem lettem sorozatgyilkos, normális ütemben fejlődtem. Mert én is, anyu is kiegyensúlyozott, pihent voltunk, mert az éjszakát átaludtuk.

Nekem két gyerekem van. Hasonló módszereket alkalmazok, mint anyukám, és nincs is velük baj. Szinte az első pillanattól tudják, hogy az éjszaka az alvásé.

2011. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg amikor már félálomban van próbáld meg kivenni a szájából a cumit, hogy a nélkül aludjon el.
2011. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy ha már kicsit laza a cumi a szájában, akkor kiveszem. Legtöbbször beválik, mert egyébként azért szokott sírni, mert ott van a szája előtt, csak nem tudja betolni, mert nem jó szögben áll.
2011. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit!Megvárod míg megtanulja visszatenni,olyan 9-12 hónaposan.

Én is már azon gondolkodtam hogyan lehetne odafixálni a cumit a szájába:))

2011. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!