Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee tippee cumisüvegről...

Tommee tippee cumisüvegről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Lanyomnak vettunk anno, de nem annyira szerette, konnyebben ivott az Avent csorospoharbol. Amugy nagon tetszik, mert a fedel levetelevel ugye poharkent funkcional. A lanyomnak kicsit kemeny lehetett a csor resze, gondolom ezert nem szerette.

Lehet, hogy azota mar uj szeria megy, most jut eszembe, mert kb 4 eve vettuk.

2010. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi hasznaljuk a cumisuvegeit es szeretjuk nagyon.Mar van hasfajos babkhoz is uveg ami szerintem a legjobb (Dr.Brown a masik ennyire jo hasfajos babaknak)

Rengeteg termekuket hasznaljuk es meg vagyunk mindel elegedve (sterilizalo, 7 cumisuveg, 2 ragokascumi, 3 cumi, 2 ragoka, 1 termosz,2 tejtartodoboz, mellszivi, 2 melegentarto taska es mar legzesfigyeloje is van)

2010. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem is kemeny, hanem tul vaskos volt neki a csor, es csak egy lyuk volt rajta.
2010. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van 2 csorosunk is :)


masodik hozzaszolo

2010. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, de semmivel sem jobb, mint bármelyik másik. (van Dr. brown, nuk, mam, stb.) Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem vagyok elájulva tőle.
2010. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben van az a nyomogathatós, puha falú? Nekem nem volt szimpi, inkább MAM-ot vettünk.
2010. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En puhgafalut nem is lattam meg!!

Kuldenel linket mert kivancsi vagyok!! koszi :)


2. valaszolo


ja mi ezt hasznaljuk es nagyon jok szerintem:


[link]

2010. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
BOCS! Most latom, hogy cumisuvegrol van szo. En meg a csorospoharakrol szovegeltem itt neked.
2010. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi a teljes garnitúra Tommee Tippee-t használjuk (sterilizáló, mellszivó, cumi, cumisüveg), és nagyon szeretjük, mindennel nagyon meg vagyunk elégedve!
2010. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még csak a holmikat szerezzük be babó még csak a pocakban van 1,baba.

De nekem keresztlányomnál nem jött be az Avent.

Tudnátok olyan áruházat ahol van ilyen cumisüveg?

Mert eddig akárhol néztem csak 2féle volt.egy kicsi egy nagy.Vagy csak ezek vannak?

2010. okt. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!