Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves babátok " rácsos "...

1,5 éves babátok " rácsos " ágyban alszik még vagy már a leesésgátlóson? Könnyen ment az átszoktatás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak most szokot be a rácsosba 18hós 2 hónapja alszik külön nekenm már ez is jó nem is álmodom rendes ágyról.
2010. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem leesésgátlósban alszik már vagy 2 hónapja. Teljesen simán átszokott, igaz, néha megjelenik éjjel a mi ágyunknál. :) Első héten tettem az ágya elé egy összehajtogatott paplant, hogy ha esne, puhára essen. Szerencsére nem kellett, most már biztonságban érzem ott, tudom, hogy ki-be tud mászni, ha akar.
2010. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a lassan húsz hónapos kisfiam még rácsosban alszik, most nincs is keret új ágyra, de nem is vennék, lehet nem sszép dolog, de nem szeretném, ha éjjel egyedül vándorolna, ha valami baja van így is nyöszörög és én megyek érte, ennyi
2010. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!