Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki saját készítésű bébiételt...

Aki saját készítésű bébiételt fagyaszt, hogy olvasztja fel? Mennyi ideig használható felolvasztás után?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szobahőmérsékleten olvasztom ki, majd átforrósítom, és csak aznap adom a babámnak. Ha maradna belőle, azt kidobom.
2010. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a mikró olvasztó funkciójával szoktam olvasztani.Utána jó alaposan átkevertem hogy egyenletesen meleg legyen.Soha semmi baja nem volt tőle.Amúgy én mindig akkora adagot raktam egy csomagba amit akkor egyszerre meg is evett.De szerintem még aznap meg kellene ennie,mert nem jó dolog tartogatni,mert nehogy baja legyen tőle.Annyit nem ér hogy megbetegedjen a baba.
2010. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én mindig csak a nyers alapanyagot fagyasztom le adagokként aztán frissen adom, ahogy kész.így a legjobb szerintem, tudod variálni, zacskóban is elég fagyasztani. Én csak olyat főzök neki ami biztos, hogy 100% bio, ahhoz meg ritkán jut az ember, ezért így a legegyszerűbb
2010. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mennyi idővel előtte veszitek ki a hütővől?
2010. okt. 29. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én most 9-kor vettem ki a fagyasztott sütőtököt (120g van egy via pohárban lefagyasztva). 1-fél2 között fog ebédelni.

szobahőmérsékleten ennyi idő alatt simán felolvad.

ja, és már meg van sütve, botmixerrel pépesítve.

ehhez főzök frissen még 2 kisebb krumplit és csirkemellet.

így kb. 200g lesz belőle. :)

2010. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!