Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy kenguru 3-9kg -ig...

Ha egy kenguru 3-9kg -ig használható akkor beletehetem 1 hónapos fiamat? Teljesen mei tai jellegű!

Figyelt kérdés
azért zavart meg ez a dolog mert 3 kilótól használható, ami akár újszülött is lehetne, és hallottam itt valahol h van olyan kenguru amit lehet használni akkor talán ilyen az is
2011. okt. 4. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy meitai vagy kenguru.

1 hónaposnak leginkább még kendő kéne.

2011. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha olyan mint a mei-tai, akkor szerintem lehet. nekem mei-tai volt. a legfontosabb, hogy tartsa a gerincét, ne úgy mint a kenguru, és hogy meglegyen a terpesztartás. nem hallottam ilyenről, de attól még létezhet.
2011. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mei tai jellegű? Ebben biztos vagy?

Mert a babát 3 hónapos koráig úgy kéne felkötni, hogy a lábai ne lógjanak ki a mei tai-ból. Viszont ha ez egy kenguru, akkor nem valósítható meg.

(És fontos, hogy ha már kilóg a lába - kb. 3 hónapos krotól -, akkor térdhajlattól-térdhajlatig alá legyen támasztva!)


Az lenne a legjobb, ha tennél fel képet a hordozóról vagy leírnád a márkáját. Mert egyáltalán nem mindegy, hogy "mei tai" vagy "mei tai jellegű".

2011. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!