Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyberészes vagy 2 részes...

Egyberészes vagy 2 részes overáll? Előny? Hátrány?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

piciknek egybe - könnyebb feladni

nagyoknak kettő - külön is használható

2010. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egybereszes,mert biztosan nem csuszik szet a drekanal, es nem fazik meg a gyerek, viszont a ketreszessel szemben mindig megfelelo meretu kell legyen
2010. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Off: mennyi idos baba a kicsi es a nagy??


Csak azert kerdezem, mert en is gondban voltam ezzel.

Kulonreszest valasztottam (9honapos).

A nadrag reszenel, nem csak kantaros, hanem mellenyes (dupla reteg polar)....remelem nem fogtam melle, mert eleg draga volt....valami siruha marka nem ertek hozza.

2010. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

1,5 éves a kislányom,tavaly egyrészest kapott,idén a kertbejátszós egyrészes, az utcai két részes.

A kinti játéknál kell,hogy a dereka stb ne legyen kint a két részesnél mikor itt ott sétálgatunk noh meg menet közbe beugrunk vásárolni akkor nem nagy bundába van hanem csak simán lekapom a felső részét.

2010. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba?

Ha kicsi és fekszik, egyberészes. Ha már ül, egyberészes, de lábas, mert másképp nem tudod bekötni. Ha már megy, de pelusos, egyberészes lábfej nélküli-sosincs kint a dereka, nekem ez maximálisan mellette szól!

Ha már szobatiszta, feltétlen különrészes, könnyebben tudjon pisilni, ha kell esetleg kint is.

Az egyberészes hátránya, hogy ha bemész valahova, nehezebb vetkőztetni. Mi kaptunk kölcsön egy kantáros nadrágos-kabátos verziót, ez volt rajta, ha pl bevásárlóközpontba mentünk, egyszerűbb volt, mint az overál. AMúgy overál 2 évig..

2010. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ülni tudó babának kétrészest már, mert ha boltba vagytok könnyű megszabadulni a felsőtől.
2010. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!