Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabára (újszülöttre, pár...

Kisbabára (újszülöttre, pár hónaposra) lehet nadrágot adni, vagy csak ezek az egyberészes rugik, bodyk a jók?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnénk vinni kisinget meg nadrágocsát, csak nem tudom hogy lehet e rá adni, mindenhol csak ilyen egyberészes ruhákat látok.
2008. szept. 9. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első pár hónapban, nem szerettem a kétrészes ruhákat,mert féltem, hogy egész nap nem kényelmes a pocijának a nadrág gumijánál. Meg attól is féltem, hogy ahogy forgolódik kicsúszik a felső a nadrágból, és akkor kint lesz a dereka. De szülője válogatja, hogy ki mit ad a babára.
2008. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szerettem/szeretem ezt az un. csecsemőnadrágot, bodyt adtam alá és felülre meg hosszúujjú pólót vagy vékony pulcsit, mondjuk ez kora ősszel volt, ha téli baba akkor azért lehet hogy jobb a rugi...A csecsemő nadrág azért is volt jó mert nem kellett kicserélni az egész ruhát pelus baleset esetén, csak az alsót, én fiam utálta/utálja ha a kezét akarom belegyömöszölni egy rugi tetejébe...Mi most is szeretnénk ilyen gatyót, de már 74es méreten felül nem kapni olyat..:(
2008. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsánat én arra gondolok aminek van lábfeje!! Lábfej nélküli gatyót nem érdemes, mert bizti hogy lerúgja a zokniját, az ilyen kicsi zoknik semeddig se maradnak a babán..
2008. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, olyanra gondoltunk aminek van lábfeje.

köszi, akkor nem annyira elborult ötlet ilyet venni :)

2008. szept. 9. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon csinik a lábfejes kicsi nadrágok, de ha pelust kell cserélni, akkor le kell ráncigálni az egészet a gyerekről. Jobban szerettem a lábnál patentos rugdalódzót.
2008. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem az ilyen kis nadrágokat egy bodyval ráadni a babámra és nem mellékesen tüneményesen tudnak kinézni benne.
2008. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ráadni lábfejeset és lábfej nélkülit is. De nem kisinggel, hanem én is bodyval, mert abból biztos nem lesz kint a dereka. Nekem a zokni is a lábán maradt kéthetes korától, bár szerintem csak azért, mert viszonylag nagy a tappancsa és sokat alszik amikor is nem mozog annyit. szóval én szeretem a gatyót is meg a rugdalózót is. Nyugodtan vegyél szerintem ilyet ajándékba, úgyis a többiek rugdalózót visznek.:-)
2008. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!