Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem először fordul elő, hogy...

Nem először fordul elő, hogy anyósom romlott ételt hoz nekünk, pedig tudja hogy szoptatok. Hogy engedjem hozzá később a kisfiam?

Figyelt kérdés
Mert ha nekünk odaadja, gondolom a fiunknak is. Nem tudom, mit csináljak, szivem szerint jól kiosztanám, csak a párom miatt nem akarom. De az biztos, ha még egyszer előfordul, szóvá fogom tenni.
2009. jan. 6. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Már ne is haragudj de a párodnak ez tetszik? Ugyan már. Nehogy még te legyél rá tekintettel. Közölni kell a nővel, hogy köszi nem kérünk a romlott penészes moslékból amit még a kutyámnak sem adnék oda. És mivel ilyen kedves, hogy folyton szalmonellának tesz ki bennünket felejtse is el, hogy a gyereket felügyelet nélkül rá bízom. Legalábbis én ezt tenném. Senki lelkivilága nem érdekel ha a gyerekem és a saját egészségem a tét!
2009. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Huhha, én azért finoman megjegyezném, hogy - Anyuka, ez le van járva, vagy Anyuka, ez nem finom, rossz, meg van romolva, tessék megnézni :) Vagy anyuka nem így gondolja? Tessék elképzelni, ha ezt a gyerek megenné, másnap gyomormosásra vinném :) ha nem is vinném, de neki semmiképpen nem adnám oda, de őszintén. Anyukkkaaa :) Ugye ezt Anyuka sem akarná. :) Na viccet félretéve, meg kell neki mondani. Így vagy úgy, de mondd el neki, mondd, hogy neked ez milyen jólesik ez a gesztus, de te úgy érzed, hogy sokszor az étel romlott. Kérdezz rá, hogy ezt csak te érzed-e így? mert lehet, ő nem :) Na mondd meg neki szépen. :)
2009. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!