Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két óránként szoptatok....

Két óránként szoptatok. Minden cici után próbáltok altatni? Vagy nem erőltetitek, aztán vagy elalszik vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba? Én 5,5 hónapos koráig, mikor is elkezdtük a hozzátáplálást 2 óránként szoptattam, értelemszerűen egy 5 hónapos gyerek már nem fog ennyit aludni.
2011. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 óránként szoptatok én is. Babám 2,5 hónapos és egyre kevesebbet alszik. Reggel szokott 8 körül, délben és délután 4 körül. Ha nem akar aludni úgy sem fog, akárhogy ringatom, énekelek neki.
2011. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En sosem eroltettem az alvast akkor aludt amikor almos volt. Persze olyan volt, hogy neha tulporgott es elfaradt, olyankor letettem aludni. Ezt egy ido utan fel lehet ismerni. Maskor meg letettem a jatszoszonyegre nezelodni, kivittem magammal a pihenoszekbe a konyhaba vagy babahintazott, priobaltam neki enekelni, mutogatni dolgokat, neha setaltam vele. Olyan is volt, hogy bealudt a cicin es utanna egybol letettem.

Szerintem ha nem tunik almosnak akkor nezelodjetek, probalj neki mutogatni dolgokat, szxeretgesd. :)

En mai napig nem eroltetem az alvast, ha almos akkor odahozza a kisparnajat es bekerezkedik a kisagyba es alszik 1-2 orat. Este meg odaadom a kisparnajat es tudja, hogy alvas ido van. Jeleneleg 20 honapos.

2011. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, ez tényleg kimaradt. 6 hetes
2011. okt. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!