Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet? 4hós kislányom...

Mitől lehet? 4hós kislányom tegnap este lázas volt. Semmi más tünet nincs. Viszont egyfolytában sír. Az éjjel 1,5 óránként sírva ébredt. Most reggel is ez a helyzet, de most "csak" hőemelkedése van. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Szegénykém ha nem alszik akkor sír,nem lehet megvigasztalni. Első babák/ikrek/, segítség nélkül vagyok és fogalmam sincs mitől lehet. Szerencsére a másiknak semmi baja. Békésen alszik.
2009. aug. 6. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a foga jön?Attól is belázasodhat és sírhat?
2009. aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

oltást nem kapott mostanában? fog?

Szerintem hívd fel a gyerekorvost, mond el neki és ő majd segít.

2009. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A foga még nem jön, a gyerekorvosunk meg külföldön van és nem tudom ki helyettesíti. :(Most szerencsére sikerült elaltatni, de még mindig meleg. Már adtam neki kúpot. Délután rendel a háziorvos ha addig nem változik elviszem hozzá.
2009. aug. 6. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk akkor volt ilyen, mikor be volt gyulladva a kisfiam füle. A magas lázon kívül semmilyen tünete nem volt, ezért először én is a fogára gyanakodtam, de mikor másnap is felment a láza elvittem az orvoshoz. Kezdődő középfül gyulladása volt, amit sikerült időben elkezdeni kezelni, így nem lett komolyabb baja. :)

2009. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!