Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocreammel bekenhetem?

Sudocreammel bekenhetem?

Figyelt kérdés
2,5hónapos babám nyaka ki van pirosodva és száradva. Ez persegés? Bekenhetem a sudoval? Vagy mit ajánlotok rá.
2010. okt. 31. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári fürdetőt, ami testápoló is.

A sudo nem csak tovább szárit?

2010. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sudo szerintem is szarit, van a dm-ben egy babylove sensitive pflegecreme amiben nincs alkohol, az nagyon jo arcra es nyakra, ez a hideg es a szel kiszaritja mi is azzal kenjuk
2010. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, a sudo szárít. inkább orvost kérdezz, lehet, hogy ekcéma.
2010. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mitől lehet ekcémás? Eddig csak arra gondoltam hogy mivel kis tokás a dörzsölődéstől van. Amúgy a sudora rá van írva hogy aknés, ekcémás bőrre na meg persze pelenka kiütésre.
2010. okt. 31. 11:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ekcéma nem foltokban jelenik meg? Neki körbe a nyaka olyan.
2010. okt. 31. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden este jól hintőporozd be!sztem se sudocrem-el kend be!pl.neogranormon!ha nem múlna mutasd meg hnap a v.nőnek!lehet,hogy csak beizzadt,v a pulcsi nyakától lett piros!jó egészséget!
2010. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmi volt a baba nyaka, ahogyan hurkácskák voltak, az "árokban" volt piros. Írt rá a doktornő egy gyógyszertári krémet, és másnapra el is múlt. Azért jött ki neki, mert összeért a hurkácska nyaka, és beizzadt.

Mivel nincs most doki még 2 napig, a sudocream jó rá. Nem fogja túl szárítani. De ha bekened, egy kis gézlapocskát tegyél oda a nyakához, hogy ne érjen össze a hurka.

2010. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
uilyen volt a kislányom nyaka, én pont sudoval kentem a védőnő tanácsára és 3. nap elmúlt, de azért kentem egy hétig. ez tökéletes rá, kend nyugodtan, a legjobb ez. a gyógyszertári elbújhat....
2010. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!