Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam feneke nagyon kipiroso...

Kisfiam feneke nagyon kipirosodott, már kicsit levedzik is. Szerintettek bekenhetem neogranormon testápolóval? Sima krémben nincs itthon, csak testápoló.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Bekenheted, de szerintem az nem olyan mint a sima krém, mert a testápolóban nincs gyulladás csökkentő. Az csak hidratáló. De holnapig egy próbát megér. Esetleg nincs körömvirág kenőcsöd otthon? Az is jó rá.
2011. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima langyos vízzel törölgesd le neki egy textilpelenkával és hagyd szabadon egy kicsit. A levegőztetés sokat segít.

Nekünk legalábbis 3 nap alatt meggyógyult így és még kentem neogranormonnal vagy bepanthennel (amikor tudsz venni kend te is)

2011. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban lehet kapni, talán recept nélkül is, nem tudom biztosan K1-es popsikenőcsöt. legyen otthon ilyen esetekre.


szerintem ne kend be testápolóval, inkább kamillásfürdőt javaslok.

2011. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp le kell vinni valamivel a gyulladást, de amúgy popsikenőcsőt ugye használtál?? csak hogy így kipirosodott, h nedvedzik is. Próbáld ki a sudokrém popsikenőcsőt, iszonyat jó az ilyen esetekre. Ha már látod legközelebb, hogy kezd pirosodni, bekened párszor és kicsit később már nyoma sem lesz
2012. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!