Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5-3 hós babám ágyába tehetek...

2,5-3 hós babám ágyába tehetek elektromos ágymelegítőt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, a szobát konvektorral fűtjük, sajna régi az ablak, a fűtés fele el is megy rajta. Nemsokára költözünk - december-január - de addig is nagyon hideg a kisfiam kiságya. Arra gondoltam, hogy veszek bele egy ágymelegítőt, és mivel a sarokban van a kiságy a felesleges része majd az ágy oldalán sem engedi be a hideget. De félek, hogy az elektromossal kárt okozhatok neki. Úgy gondoltam, hogy matrac, rá a melegítő, egy pokroc, rá a lepedő és úgy a babám. Szerintetek?
2010. okt. 31. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
én nem tenném be neki. Úgy, ahogy leírtad, elég (matrac,lepedő,pokróc). És egy jó kis meleg hálózsákba altasd, ennyi bőven elég.
2010. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem az elektromosság ártana neki, hanem a nagy meleg, amit egy ilyen melegítő tud csinálni. TILOS a babákat így melegíteni, felmelegszik a testük. Nekik még más a hőháztartásuk. INkább takard be jobban, adj rá plusz ruhát.
2010. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NE! Pont arra kell vigyázni, hogy ne melegedjenek túl, tudod, vagy ha még nem, akkor szólok, attól lehet a bőlcsőhalál. A melegitőt kihagyva jó a sorrend és bőven elég :)
2010. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!