Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol érdemes elektromos ágymele...

Hol érdemes elektromos ágymelegítőt venni? Milyen márkájút?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

IGEN! IGEN! IGEN!

Én mát 4 éve használom, és azóta tudok meleg ágyban és hideg szobában aludni. Ez nem mellékes a mai gáz, szén, fa árak mellett sem. Az enyém nem márkás, szerintem nincs is jelentősége. A Vaterán is lehet kapni olcsón.

2009. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 24. 17:54
 3/4 anonim válasza:
Egy hónapja vettem interneten keresztül a FotoMarket Kft. online áruházban. A keresőben megtalálod, árban, és minőségben nagy a választék. Én a BEUER UB 85 Antiallergén ágymelegítőt vettem, csodálatos!!! Nyugodtan alszom, nagyon kellemes, több fokozattal melegszik, egészséges....csak a legjobbakat tudom mondani. Neked is hasonlót jó érzést kívánok, és mindenben igazad van, éjjel alig, vagy most a jó időben nem is kell fűteni.
2009. nov. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. nov. 26. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!