Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babátok...

Mennyi idős volt babátok mikor elektromos kisautót vettetek neki? Szerette?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idősen vennétek?
2011. nov. 1. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Semennyi, nem volt neki. Nem azért, de szerintem az egyik legfeleslegesebb dolog a világon. A szomszéd kisfiúnak van, szereti is, de semmijét nem mozgatja, ráadásul elég hamar lemerül... Az enyémnek lábbal hajtós kismotorja volt, most futóbiciklije van, mindkettőt szereti, tud vele gyorsan menni, és mozog is vele...

Persze ez csak az én véleményem.

2011. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. nov. 1. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk az unokatesótól kölcsön autót, motort, de egyiket sem szereti még. 20hónapos. Szerintem jövő nyáron lesz talán jó. Van Gödöllőn egy üzlet ahol egy csomó elektromos dolgot ki lehet próbálni (autó, motor, vonat). Telefonon kell velük egyeztetni, szerintem menjetek el oda és ha tetszik neki akkor vegyél csak, mert lehet nem is fogja szeretni. Így meg tutira mehetsz.
2011. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Rákeresek neten.
2011. nov. 2. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!