Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy 3 hónapos anyatejes kislányom mennyit eszik naponta, illetve egy evés alkalmával? Mindig mérjem le?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod - de nem érdemes. A szervezet gazdálkodik a súlyával.

Ha álmos a szoptatás után, általában meg vidám - és szépen gyarapodik - NE foglalkozz ezzel! A tej mennyisége úgyis beáll, amennyi kell. De ha akarsz egy kis extra adagot adni neki (ne sokat, az sem jó) - akkor fejd ki a maradékot utána (mellesleg ez a része hizlal a legjobban).

2009. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen csak onnan, ha leméred. De igazából ha szopi után vidám, jókedvű, elégedett, akkor számára elegendő mennyiséget szopizott. nem kell könyvszerint mindig azt a mennyiséget ennie, hisz valakinek sűrűbb, zsírosabb a teje, nyilván abból kevesebbet eszik, valakinek hígabb, abból több fogy, na meg ez napszakonként illetve bizonyos időszakonkét is változhat. Sztem ne méricskélj, az csak kiborítja az embert, legalábbis engem megviselt ha nem annyit szopizott, amennyit én gondoltam...
2009. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell méricskélni, csak megőrülsz. Kislányom 11 hónapos, még mindig nem tudom mennyit eszik, alig kér szilárdat, szinte csak szopik.
2009. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!