Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyosommal ha otthon hagyjuk...

Anyosommal ha otthon hagyjuk a picit, önállosítja magát. Csak engem zavar enyire illetve idegesít?

Figyelt kérdés
hat hós.Ő fogja magát és előveszi az üveges gyümit, főzeléket és ad neki. ezzel nem lenne baj csak hogy etetés után ad neki és nem tudom tartani a rendszert. tegnap etetés után elmentünk vásárolni neki mert már csak 8 hónaposnak volt. felnyította és majdnem a fél üveget odata neki.(darabos)nem tudom már rögtön felmegy a pumpa ha azzal jön hogy ezt kéne nem elég stb.
2009. jan. 6. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen nekem is volt ilyen de sürgősen leállítottuk....a TE gyereked na nehogy már...mond meg neki h csak azt csinálhatja a gyerekkel amit ti mondtok neki egyébként nem vigyázhat rá....nekem bevált
2009. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
muszáj lesz egyeztetnetek a álláspontjaitokat anyósoddal, mert így nem fog mennia dolog, előbb-utóbb kiborul majd a bili. Mielőtt elmennétek vásárolni, tedd ki azt bébiételt az asztalra, amit TE akarsz adni neki, és mondd meg a hőn szeretett nagymaminak, hogy azt adja neki oda. Ne tűrj ellentmondást, ez van és pont. ja és mondd meg azt is, hogy most evett, és max 2-3 óra múlva lesz aktuális a köv etetés... Vagy esetleg akkorra hívd oda, mikor még eteted a babát, hogy lássa a két szemével hogy eszik, esetleg akkor ő is etetheti, ha ez a mániája, legalább látod, mit ad neki :-)))
2009. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mondtam neki tegnap hogy most evett8 körül kell megint de nem volt már semmi csak tejcsi fejtem le.Azt nem adta neki inkábbn a 8 hónaposnak való főzeléket. Azt hiszi ha sír akkor éhes.
2009. jan. 6. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát első vagyok...sürgősen csinálj vmit vagy az ő gyereke??ne hagyd h elrontsa amit te elértél...szólj rá, mond meg h anyuka, ha nem csinálod gy ahogy mi mondjuk akkor nem téged fogunk megkérni h vigyázz az unokádra...sarkadra kell állni s nem halogatni sztem gyereked fontosabb mint anyós sértődése...márha sértődik mert az enyém normáisan fogadta...aztóta kérdez mindent, pedig 26 hósak vagyunk
2009. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elején még azt is megkérdezte hogy teát adhat e neki. Most meg lehet meg fog sértődni, mert a fürdetésnél is automatikusan jött és megfürdette, szoltam egyszer hogy most én szeretném mert hiányzik.Azóta sem jőn fűrdetni.de ez van. Köszönöm.
2009. jan. 6. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok....figyu ne csinálj ebből lelkiismereti kérdést bár nehéz....arra gondolj h neki is vannak gyerekei akikkel akármit csinálhatott....most ettől te miért fosztanád meg magad...sok sikert s hajrá:)
2009. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De türelmes vagy!Én már biztos,h kiebrudaltam volna!Nálam is próbálkoznak,pont ilyen dolgokkal,h már mást kellene enni-7.5 hós-és ha sír,szerintük biztos,h éhes.Én is szépen beosztom,eltervezem.Mivel kijelentettem,h nem vita-alap a gyerekem táplálása,a jó viszony fennmaradása érdekében NE szóljanak ebbe bele.Na,azóta nyugi van...2 gyerekes anyuka
2009. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nyithatnánk erről egy külön fórumot!!!!!nállunk a kikészitett rostos helyet, teát adott,mondván anno ő teáztatta a fiait.....de nem feketével na erről ennyit...
2009. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd! A te gyereked. Inkább sértődjön meg, minthogy elvegye az anyaságból a neked járó részt. Vagy hogy megnyuvadjon a gyerek a darabostól. Később majd óvodát és barátnőt is ő akar választani neki. Ne hagyd nála, ha nem hallgat rád. Nekem szót fogadnak a mamák nagy nehezen, de nem szívesen hagyom rájuk, mert nem bízom abban, hogy felhívnak, ha sír. Hallottam már üvölteni a kincsemet s nem adták ide, addig vígasztalták, míg ki kellett kapjam a kezükből. Mindenhová viszem magammal. Vagy Apuci, ha ráér.
2009. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ez a fórum nem is lenne rossz ötlet:) Igen én is úgy döntöttem hogy viszem magammal. csak az a baj hogy nem mindig van kedve és akkor végig ordítja az utat. Na tegnap el kellet menni a fogászatra és mondtam páromnak hogy itt hagyuk a mamával erre közli velem hogy azt mondta a mama hogy nem fog többet rá vigyázni.. na ennyit erről jó hogy tudok róla. De azért tegnap itt hagytuk vele és azt a háromnegyed órát átkiabálta vele a gyerek addig nem hagyta abba amíg haza nem mentünk. így a Fiam nyilvánosan is nem kedveli.
2009. jan. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!