Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem a párom, de nagyon lelkizős vagyok és néha túl reagálom a dolgokat, zavar h még otthon sem mutatott be 4 hónaposak vunk!

Figyelt kérdés
Nem is nagyon beszél az otthoni dolgairól. Ja és elmondta azt is, hogy a szülei nem ilyen csajt képzelnek hozzá. Kicsit molettebb vagyok. Ja meg a falusiakról is megvan a véleményük, de szerintem ez hülyeség. Én érzem hogy szeret, mégis sokszor bekattanok. Türelmes vagyok, legalább is próbálom. Mit tegyek?
2008. szept. 7. 10:05
 1/3 anonim válasza:
ha igazán tiszta szivből szeret akkor igenis be mutat a szüleinek!talán csak fél majd a szülők véleményétől és még ez azért nem történt meg, de ha még sokáig húzza.. mond a szemébe amit érzel és figyeld h reagál az majd sokmindent el fog árulni....
2008. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi négy éve vagyunk együtt a párommal, vagyis mostmár a férjemmel, és nem ismeem a családját. Még az esküvőnkre sem jöttek el, pedig meg voltak hívva. Otthagyta az élettársát ill a pici fiát miattam, azta mi vagyunk a fekete bárányok a családban. Én vagyok a hülye kurva aki elvette a családjától. De úgy vagyok vele, ha két ember kapcsolata jó, oda nem férkőzik be egy harmadik. De az ő kapcsolatuk nem volt egyáltalán jó. 2évig volt velük, voltunk 3an, úgyx h velem volt engem szeretett de oda járt haza. Aztán rájött, hogy a gyerek miatt nem marad egy szar kapcsolatban. Mégis mindenért én vagyok a hibás. Persze az ex a tökéletes nő, mert van egy gyereke. Mi ezt megbeszéltük. Mondta, hogy nem akar kitenni a szülei szurkálódásának és támadásainak, mert ismeri őket és tudja mi lenne. De mostmár én sem vagyok kiváncsi rájuk. A saját gyerekük esküvőjére nem jöttek el. Úgyh én sem akarom őket megismerni egyáltalán. Lehet a párod is csak védeni akar téged, mert tudná, hogy a szülei bántanának. De te ismered a párod, neked kell tudnod mit miért tesz.
2008. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! És ezzel én is így vagyok. hogy ha ő igazán szeret akkor úgyis lépni fog. Csak nekem ez így egy kicsit fura, hozzánk idejár első naptól fogva ismeri a szüleimet. És nekem fura, hogy valakinek a szülei ennyire konzervatívak, ezt ő is mondta. De türelmes leszek, mert nem ér annyit hogy mi emiatt esetleg összekapjunk.

Neked meg fel a fejjel. Sajnos tudom hogy milyen ez. Az én nővérem elment hét éve, nem voltunk az esküvőjén, szomszéd faluban lakik, van egy öt éves kislánya, és a kislány úgy ismer minket hogy néni a saját nagyszüleit is.

Sajnos.

Ezek nehéz dolgok, de mi hárman vagyunk a családban támogatjuk egymást és ez a lényeeg.

mégegyszer köszönöm!

2008. szept. 8. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!