Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálátok is markolássza a...

Nálátok is markolássza a fütyijét a kisbabátok?

Figyelt kérdés

8 hós a babám és minden fürdésnél ez a program. Kb. 2 hete kezdődött. Néha annyit fogdozza, hogy tisztára bemerevedik.

Le fog erről szokni? Miért csinálja? Már amikor pelenkában van, akkor is sokszor kezdi. Először azt hittem viszket neki, mert úgy tűnt, de semmi jelét nem látom, hogy valami kiütés lenne vagy ilyesmi.


2010. okt. 31. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is markolássza elég durván.Már 6-7 hós korától.

Hogy leszokja-e??:-)

Szerintem soha.Férfi.....

2010. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen normális! A kislányok is piszkálják a puncijukat.
2010. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisnita ***** válasza:

Az enyém is csinálja egy jó ideje most 15 hós.

Nyáron vettem észre, hogy peluson keresztül is fogdosta, azt hittem izzad a nagy meleg miatt de úgy látszik nem mert még mindig csinálja. Neki szinte minden pelenkázáskor bemerevedik :D Egyébként ez természetes, és szerintem nem baj, hogy fogdossa kell hogy ismerkedjen a saját testével, persze most még nem tudatos, de később már az lesz. Én örülnék neki ha korán megtanulná, hogy hogy kell lehúzni és hogy kell megmosni, szerintem jobb ha ő csinálja magának és nem én.

2010. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hajajj,de még mennyire. :D

Isten bizony néha úgy megtekeri, hogy attól félek egyszer a kezében marad:) Olyan produkciót levág vele, hogy az apukája szokta is neki mondani, hogy még nézni is fáj...

2010. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is apa szól rá, hogy "ne csináld, fáj neked" :))

A doki szerint jó, ha nyúzza - megoldódik a fitymaszűkület.

Hát erre kíváncsi vagyok...

2010. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 hónapos kora óta fogdossa, húzgálja. Kellemes érzés neki, nem is tiltjuk. Végülis az ő zacsija, az ő kukija. :-) Arra gondolok ilyenkor, hogy milyen sok orömet fog ez okozni neki később. Majd ha elég idős lesz, hogy megértse, akkor elmagyarázuk, hogy mások előtt nem illik, és ennyi.


Ha ügyet csinálnánk belőle, ha tiltanánk, akkor később az önkielégítéséhez is bűntudat kapcsolódna, abból pedig szexuális zavarok is származhatnak.

2010. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajjajjjj, de még mennyire !!!!! De ilyenkor nem szabad rájuk szólni, mert később bajok lehetnek. Úgy kell csinálni, mintha semmi sem történne. Persze,akkor bennem is dúl a méreg, amikor éppen kaka van a pelusban és odanyúl...... de most mit tudsz csinálni? Egyszer majdcsak megunják :))))) vagy lehet h nem????
2010. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó, ha nem vagyunk egyedül vele :) Nem szólok rá, csak olyan fura. Az tényleg jó lenne ha segítene a fitymaszűkületen. Hát dolgozik rajta rendesen :D

Meg nálunk közben a hasát is karmolássza, az is furi. Ti észrevettetek ilyet?

Köszi az eddigi válaszokat!

2010. nov. 1. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
10:25 vagyok.- Igen, a haskarmolászás nálunk is működik a fütyimarkolászás közben. sajnos nálunk is elég nagy esély van szűkületre, 13 hónapos és még semmit sem mozdult hátra neki,éppen hogy csak egy pici lyuk van, amin a pisi kifér....de még 2 hónap és a dr.nőnk szerint elkezdünk dolgozni a helyzeten.
2010. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!