Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja 1 hós babámnak...

Mi lehet a baja 1 hós babámnak? 3 napja egész délután ordít ha nem cicizhet.

Figyelt kérdés

Nem szopik csak cumizza,de hiába a cumi, a tea nem vált be,ugyanúgy ordít.Nem kell neki.

A pelus tartalma is zöld lett,nem tudom mitől.

Valami ötlet,mégsem lóghat rajtam órákig.


2010. okt. 31. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A zöld kaki az anyatejtől van tudtommal az nem probléma az hogy cicizik de nem szív az valószinű azért van mert a közelségedre vágyik nekem azt tanácsolta a védőnőm hogy ne csüngjön rajtam egy felsőmet ami volt rajtam tegyem mellé mert érzi rajta az illatom nekem bevált nyugodt volt ha lehet ne a legtisztább pólod tedd mellé nem baj ha kicsit bele izzadtál lehet nevetséges és gusztustalannak tünik de bevált:)
2010. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hordozókendőt (egyébként is hasznos), de erre gyakran megoldás. Anya-szag, szívverés, testmeleg- valószínűleg ezt szeretné, és a kendő ezt megadja. Közben tehetsz-vehetsz, alszik a kendőben. Ilyen korban még fektetett helyzetben kell felkötni, de a kendőkhöz jár útmutató a kötésekről.
2010. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zöld kakit nekem úgy mondta a gyerekorvos, hogy nem jó. Vagy megterheli, hogy túl hamar szopik újra, és még az előző adag megemésztetlen, vagy fertőzés. Vidd el orvoshoz, abból nem lehet baj.
2010. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!