Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-8 hónapos, stabilan ülő...

6-8 hónapos, stabilan ülő babát milyen pozícióban kell itatni (etetni tejjel és tápszerrel)?

Figyelt kérdés
Ülve vagy fekve? Ülve folyton eltereli valami a figyelmét és inkább azzal foglalkozna, fekve pedig sok levegőt nyel és megfájdul a hasa. :(
2010. okt. 31. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.


En fekve itatom a lanyomat.Dr Brown-os uvegeket hasznalunk es mindig bufizik magatol ha felul.

8.5 honapos most

2010. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindig fekve etettem, szoptattam, semmi baja nem volt.

9 hónapos kislány anyukája

2010. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor marad a fekvés.
2010. okt. 31. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ágyba betettem egy nagy párnát, és arra fektettem kb 30-40os szögbe.
2010. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már 16 hónapos, de még mindig fekve,vagy erősen megdöntve issza a tejét reggel és este.
2010. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ez jó!Az én fiam most 6 hónapos.Már két hónapja azzal csesztet a védőnő,hogy ne etessem fekve,mert MAJD 3 ÉVESEN IS A FÖLDÖN FEKVE AKAR ENNI... Néztem is hülyén,hogy akkor mégis hogy,amikor ülni nem tud?Erre frappánsan megoldotta,hogy tegyem a hordozóba enni... pfff....Na azóta is fekve etetem,sőt az etetőszékbe is CSAK döntve teszem enni.Örülök,hogy nem csak én etetem így!Eszerint nem csak az enyém fog az oviban a földön feküdni ebéd közben :))))))))))))
2010. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!