Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 19 hónapos,2 hónapja...

Lányom 19 hónapos,2 hónapja nem szopizik. Szülés után tegnap jött meg először, és mit ne mondjak igen erős. Nem fáj, de 1-1,5 óránként cserélek. Ez már mindig így lesz, vagy csak az első ilyen erős?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után az elsö 3megjövetelnélnél volt ilyen,én is megijedtem de a dokim azt mondta,h tisztulok rendesen,és ezért van,szóval az elsö 3ilyen volt nekem!
2010. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó, tehát be fog állni egy normális mennyiségre. Most nem gond, mert itthon vagyok, de ha el kéne menni, akkor az gáz lenne (mondjuk du megyünk temetőbe, de azt gyorsan megjárjuk). Na mindegy, legalább nem görcsölök, előtte mindig nagyon görcsöltem. Csak a közérzetem vacak.
2010. nov. 1. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam úgy változott meg, hogy csak az első két nap lett nagyon erős, a többi nap normális. Ezért az első két napon nagyobb tampont használok (super-t), a többi napokon normált. Így nem kell óránként cserélni.
2010. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Betétet használok, a tampontól idegenkedem. Lehet, hogy érdemes lenne éjszakait berakni. Csak a közérzetem lenne jobb. Csukódik le a szemem, semmihez nincs kedvem.
2010. nov. 1. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!