Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt e valakinek az első...

Volt e valakinek az első trimeszterben erős vérzése?

Figyelt kérdés

A baba a méhszájnál van és a lepény is elöl tapad.

Meddig kell feküdni ilyenkor? Az esélye, hogy megmarad a baba ugye még megvan?


2011. okt. 5. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Meddig kell feküdni, majd a doki megmondja. Nekem egyáltalán nem mondták hogy feküdjek, csak azt hogy pihenjek. Lakásfelújítás közepén voltunk, gondolhatod mennyit pihentem...

15 hós fiú anyuja

2011. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 7.héten kezdtem el vérezni. 3 hete fekszem. Nekem azt mondta az orvosom hogy szigorúan tartsam be. Esély az mindig megvan, csak be kell tartani amit mondanak. Pihi és nyugi. Mennyi idős a terhességed?
2011. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vasárnap kezdtem a 10. hetet és két kis manót várunk.:)

És szigorú fekvésre ítéltek :S

De ha ez az ára. Most jöttem ki a kórházból és nagyon zavar, hogy semmit sem mondtak az orvosok. Meddig kell feküdni, ülni szabad e 5 perc séta ilyenek. Ráadásul ha állandóan fekszik az ember a vérkeringés lelassul, és fennáll a trombózis veszélye. Arról nem beszélve, hogy nagyon legyengülök és a vizsgálatokra meg mindenképp el kell menni akkor meg hirtelen nagy lesz a megterhelés.

Szóval eléggé tanácstalan vagyok :(

2011. okt. 5. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
12.50-es vagyok. Nekem sem igazán tetszett hogy állandóan feküdnöm kell, de nekem már lehet ülni ha a lábam felteszem. Én vasárnap a 11. hetet kezdem egy babával. Csak elmegy az idő és fel lehet kelni. Sok sikert a picikkel és csak nyugi.
2011. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is pihire ítélt a doki de azt gondolom,hogy egy kis séta belefér!Amikor kórházban vagyok akkor is kimegyek a férjemmel(persze saját felelősségre) fél órára! Kell a friss levegő,egy kis mozgás! Különben nagyon legyengülünk!Jó babavárást: 22 hetes hármasikres:)
2011. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Váóóó! Hármasiker, gratula. IVF vagy természetes úton?

Te is bevéreztél?

2011. okt. 5. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetes úton fogantak.Elég "ikres"a családom,bár eddig kettes ikrek születtek! Jó babavárást és sok türelmet!
2011. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs,egy kicsikét véreztem csak!
2011. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!