Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debreceni gyermek klinika 3...

Debreceni gyermek klinika 3 hós babával (csecsemőosztály)?

Figyelt kérdés

csecsemőosztályról van infótok? be kellesz feküdnöm 3 hós babámmal. anyukának van ágy, vagy marad egy hétig a szék? zuhanyozás megoldott? s étkezés?


köszönöm az infókat.


2010. nov. 1. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Amugy ha nem jön válasz egyszerű hivd fel a csecsemőosztályt és kérd a nővérpultot. Ott elmondják hogyan lesz, mint lesz.
2010. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi benn voltunk,műtét miatt, de VIP szobát fizettünk.Az osztályon csak szék van neked,kismamaszállón lehet aludni, egy másik épületben.KIs helyen van összezsúfolva töb kiságy,kis boxok ezek, üvegfalakkal, tehát rálátsz mindenkire.Borzalmas az egész.Én nembírtam volna ki, hogy friss műtétes babámmal ott legyek, annál is inkább mert rotavírus járvány volt bennt.Bár így is elkaptuk, csak előtte az intenzíven voltunk 2 napot, onnan szedtük össze minketten.Van két ebédlő a kilinikán.A VIPszobákba hétvégén felhozzák az ebédet, hétközben te mész le ebédelni.A szoba árában benne van az ebéd ára.
2010. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi csak pár órát voltunk bent,de szörnyű volt.Közölték,hogy anyuka alhat a földön.Kb 18 fok volt a szobában,mert az ablakok nem zártak rendesen.Szerintem fizess VIP szobáért.
2010. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. hát, a mi városunkban is ez van, itt 3 éjszakát voltunk bent. azt hiszem akkor VIP szobát kérdezem meg én is, mert egy hét az kicsit sok lenne széken, ráadásul látogatni sem tud a családom a távolság miatt.
2010. nov. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!