Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion 2* multi szirupot és...

Cebion 2* multi szirupot és Vigantolt kaphat együtt 1 éves baba?

Figyelt kérdés
A D-vitamin túladagolás miatt érdekel.
2009. jan. 6. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


A gyerekorvosodat kellene megkérdezned erről vagy legrosszabb esetben is legalább a gyógyszertárost!


Ha nem szeretnél a gyerekorvoshoz elmenni, sorbaállni, telefonon is biztosan szívesen tanácsot ad, de ő ismeri a gyerekedet, minden egyéni problémáját számbavéve fogja megadni a legjobb tanácsot.


A gyógyszertárban is szívesen adnak tanácsot, sőt kötelességük felvilágosítani a készítmény jellemzőiről, hatásáról, mellékhatásairól.


Miért egy internetes Fórumon kérdezősködsz ilyen ügyben?!

A gyereked egészsége nem fontos annyira, hogy felvedd a telefont vagy a patikában megkérdezd a fentieket?!


Nagyon csodálkozom...

2009. máj. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "kedves" hangvételű választ.Igen, érdekel a gyerekem egészsége és gondoltam van itt pár édesanya is,akik segíteni tudnak.A kérdés óta elég sok idő telt el és azóta már régen megbeszéltem a dolgot a védőnőnkkel.
2009. máj. 15. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Sajnálom, ha sértőnek érezted a válaszom...

Nem megsérteni akartalak, hanem kicsit felrázni : a gyereked gyógyszerezését ne egy Fórumon, ne a parkban a többi anyukától vagy a szomszédasszonytól kérdezd meg!!!


Senki nem úgy születik, hogy mindenben azonnal tudja a megoldást a gyerekgondozásban (én sem tudtam annakidején sok dolgot), mire felnőnek a gyerekeink, sok tapasztalat árán megtanulunk ezt-azt...

De a legfőbb szabály : ha bizonytalan vagyok, felhívom a gyerekorvost tanácsért! (Vagy a gyógyszertáros is segíthet.)


A kérdésedet meg a "Régen megválaszolatlanok" közt találtam, ha az eredeti kérdésedre már nem is, de a jövőben hátha lesznek még hasonló gondjaid.


Jó egészséget kívánok a kicsidnek és neked is!!! :D

2009. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!