Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babámnak mandulagyu...

14 hónapos babámnak mandulagyulladása van, mit szoktatok ilyenkor enni adni?

Figyelt kérdés
Van ilyen betegen "kedvenc " ennivalója ?
2010. nov. 1. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányomnak már nagyon korán mandulagyulladása volt. Nekünk azt tanácsolta a doki, hogy többször adjak neki keveset, mert fáj neki a nyelés. Én jól összepépesítettem neki mindent. Ha hasmenése is van, akkor krumpli, alma, s.répa.
2010. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2010. nov. 1. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Tejbegríz kakaóval meghintve, burgonyapüré, levesből husi répa burgonya összetörve, tökfőzelék.

Azt mondta a doki, ilyenkor jó fűszeresen készítsék az ételt, mert nem nagyon érzi az ízeket

egyébként bármilyen beteg, a hasábburgonyát, virslit, tejszeletet mindig megeszi!

2010. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegénykém, először is jobbulást neki!

Azt adj neki enni, inni, amit kér, amire hajlandóságot mutat.

Én is ilyenkor inkább pépes főzelékekkel, gyümölcsökkel szoktam próbálkozni, de az ilyen piciknél sosem lehet tudni, lehet, hogy tényleg piritóst vagy virslit fog inkább enni, mert az esik jól neki.

A lényeg, hogy ne erőltesd, ha nem akar enni, a lényeg a sok folyadékon van, szintén, amit szeret!

2010. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányomnál azt figyeltem meg, hogy amikor torokfájós betegség van (már párszor volt, 21 hónapos), akkor nagyon kell neki valamiért a kukac, puffasztott kukoricarúd, gondolom tudod, mire gondolok. Illetve a teljesen homogénre pépesített, hűvös (nem tök hideg) gyümölcspép. És tea ezerrel. Mintha tudná, mire van szüksége, de biztos tudja is. Volt már pár olyan eset, hogy a betegség első két napján, mikor még lázas is volt, kukacot, gyümölcspépet és teát fogadott el egész nap, semmi mást.
2010. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!