Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mégis mit gondol az állam meg...

Mégis mit gondol az állam meg az önkormányzatok h Mindenszentek után 2 -án még nincs se gyed, se családi? Hogy mi ingyen élünk, cserekereskedelemmel?

Figyelt kérdés
Tudom h már ezerszer kiírták ezt a kérdést,de nagyon fel vagyok háborodva,akinek csak ez a megjegyzése van rá,lépjen tovább!Azon meg főleg, hogy hetek óta minden nap órákra elzárják a vizet, bejelentés nélkül. Itt maradok víz nélkül két kicsi babával! Hogyan gondolják ezt?!
2010. nov. 2. 11:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%

Ha egy faluban községben a vizmü elzárja a vizet kötelesek biztositani lajtoskocsiból az ivóvizet.


a pénz?


azt hiszik hogy a 7. bőr után még egyet kettőt lehúzhatnak rólunk.

2010. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Vidéken nincsenek lajtoskocsik, de ha csak néhány órára zárják el a vizet,akkor nem is kell. Gondoskodj mindig,hogy legyen a kancsóban,vödrökben stb. otthon tartalékvized. Más is így csinálja!
2010. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2.-án?Én örülök,ha 6.-án megkapom a családit,igen ,pár éve még 2-a körül jött a pénz ,de most már van úgy,hogy csak 9.-én.Addig meg csücsül rajta a nyomorék bank,hogy kamatozzon neki a pénzünk.Hogy mi miből élünk,az senkit sem érdekel!
2010. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, a víz miatt jogosan vagy felháborodva. Viszont ezeket a juttatásokat mindig a hónap első munkanapján utalják, és másnap jelenik meg a számládon. Nem értem, mit nem lehet ezen megérteni.
2010. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mindent megtehetnek. A családit nézd meg. Nekem nem jött az SMS, de a kártyán rajta van már a családi pótlék. Megnéztem netbankunkon keresztül. Gyedem csak holnap lesz, mert ma utalt a munkáltatóm. Gondolom azért nem küldte az otp az SMS-t, mert addig is használja a pénzemet, pénzünket. A bankok is szemetek. Kíváncsi leszek, hogy mikor jön az sms a családiról. De sztem csak holnap amikor már levettem és el is költöttem. Nem nehéz a 12.000 Ft.-ot.
2010. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Minden hónapban legkésőbb 4-ig kerül a számlákra a pénz. A munkabérek általában 10-ig. Most ezen mit nem lehet megérteni? Örülj neki ha hamarabb, de mégis mikor kellett volna utalni szerinted hogy a számlán legyen ma?
2010. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem min vagy felháborodva. Másodikán csak akkor van rajta a pénz, ha elseje munkanap. Erre fel kell készülni. Tudom nem könnyű, mert én is alíg várom, de akkor sem kérhetsz ilyet számon. A fizetést sem kapja meg senki korábban, mégsem háborognak.

A víz miatt jogosan vagy dühös, de ezt meg az önkormányzattal rendezd le, itt nem tud rajtad senki segíteni.

2010. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A víz miatt szerintem is jogos a felháborodásod, bár nálunk ha hosszabb időre elzárják, előtte mindig értesítenek. Ha hetek óta ez megy, miért nem teszel panaszt az önkormányzatnál vagy a vízszolgáltatónál?

Az, hogy most mindenszentek vagy épp akármi volt meg senkit se érdekel, ha egyszer a hónap első munkanapján utalnak, akkor akkor utalnak és kész. Szeritnem is felesleges ezen háborogni, ez ellen tenni úgysem lehet. Legfeljebb legközelebb jobban beosztod a pénzed, hogy a hónap elejére is maradjon. Tudom, nem sok a beosztani való, de szerintem soha nem szabad fillérre pontosan napról-napra lenni.

2010. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem,nem azért vagyok felháborodva h 2-án még nem jön a pénz,végül is rosszul fogalmaztam meg!Hanem azon,h NINCS egységes időpont,h mikor jön,hol 30-án,hol 31-én,hol 1-én,mikor hogy!Ha tudom,h minden hónapban ekkor és ekkor jön ez és ez,akkor úgy tervezek,gazdálkodok azzal,ami van.De hogy gondolnak egyet,és ülnek rajta,mert nekik úgy a jó,az felháborító!!

A vízről meg:betartalékoltam,persze,de azért a folyó víz nélkülőzhetetlen dolog 2 kicsi babánál,nem tudom állott vízben mosogatóba téve elmosni a cumisüvegjeiket,mert nem érzem tisztának őket,ahogy magamat sem macskamosdással,66odjára megmosva a kezem ugyanabban a lavór vízzel.A múltkor a zuhany alatt álltam habos hajjal,mikor mindennek a közepén elment a víz!3 napja pedig a férjemmel,mindketten csatakosan voltunk kénytelenek lefeküdni aludni hajnal 2 kor,addig vártuk a vizet,elhúztak a munkások,és elfelejtették visszadni,reggel fél 6 kor még nem volt víz!Ehh,nem értem én ezt a nyomorult országot..

2010. nov. 2. 12:20
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne egységes időpont? A hónap első MUNKANAPJÁN utalják, a másodikon meg ott a számládon a pénz! Ha elseje vasárnap, akkor sem utalják! Nem ül rajta senki, egyszerűen tegnap senki nem dolgozott. Mit lehet ezen nem érteni????Ez nem a "nyomorult ország" hibája, tegnap munkaszüneti nap volt, senki nem dolgozott!!!!
2010. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!