Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mégis mit gondol az állam meg...

Mégis mit gondol az állam meg az önkormányzatok h Mindenszentek után 2 -án még nincs se gyed, se családi? Hogy mi ingyen élünk, cserekereskedelemmel?

Figyelt kérdés
Tudom h már ezerszer kiírták ezt a kérdést,de nagyon fel vagyok háborodva,akinek csak ez a megjegyzése van rá,lépjen tovább!Azon meg főleg, hogy hetek óta minden nap órákra elzárják a vizet, bejelentés nélkül. Itt maradok víz nélkül két kicsi babával! Hogyan gondolják ezt?!
2010. nov. 2. 11:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

mindenszentekre ugyan mit kell kiköltekezni?!

ez ugyanaz, amikor karácsony táján jönnek az ilyen kérdések...b.sszus a karácsonyi ajándék nem létszükséglet! mégis sokan bepánikolnak, hogy nem lesz miből venni sok tízezerért ajándékot meg flancos vacsorát főzni meg 5féle süteményt...

2010. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm a felvilágosítást meg a tanmesét.Egészségetekre!
2010. nov. 2. 16:47
 23/25 anonim ***** válasza:
Mindenszentekre igaz nem KELL, csak szokás költeni. Örüljön neki az, akinek nincs senki a temetőben, de sajnos én már lassan a két kezemen sem tudom megszámolni hány közeli rokonom fekszik ott. És még ha csak 1 szál virágot és egy mécsest viszek is ki mindenkire ilyenkor, az sem két fillér. És akkor még nem beszéltünk a férjem családjáról. Szóval az a pár ezer forint is sokat számít. Igaz ez nekünk mindig be van kalkulálva a költségvetésbe, de ez már más kérdés, csak muszáj volt leírnom, mert mélységesen felháborított a mindenszentekre ugyan mit kell költeni megjegyzés.
2010. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Te kidühöngted magad, már a kérdésedben, és valószínüleg azt vártad hogy mindenki helyeselni fog. Mivel nem ezt tettük, elég érdekes stílusban válaszolgatsz. Talán nem kell itt kérdezgetni, ha nem vagy kíváncsi a válaszokra.
2010. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Tudod nem helyeselést vártam,hanem kis együttérzést,nagy különbség!Neked meg nem kellett volna ide írni választ,mivel direkte kértem már a kérdésben is,h lépjenek tovább,akik csak okoskodni tudnak.Nem ismersz,nem tudod hogyan élünk,hogyan osztjuk be a pénzt,és főleg mennyit,ezért aztán a tanácsaidra sincsen szükségem.Nyugodj meg,nem vagyunk azok a dőzsölős fajták..
2010. nov. 3. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!