Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha olyan mintha a kislányom...

Néha olyan mintha a kislányom bal szeme befelé nézne egy kicsit. Mintha bandzsitana. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

nem mindig csak néha, inkább mikor fáradt, nem nagyon alig lehet észrevenni. Gyógyíhtató? hogyan? vagy elmúlhat még magától?

8 hónapos


2010. nov. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kislányának is, minden estére -amikor már fáradt volt- ilyen volt a szeme. Szemüveges lett a kislány, vidd el dokihoz mindenképpen.
2010. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesómék kislánya, most kapott szemüveget, elvileg 6hónap és lerakhatja. 1éves most.
2010. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Állítólag 1 éves korig előfordul. A kisfiam 16 hónapos és én még mindig tapasztalom,kértem időpontot szemészetre(nov18-ra kaptam). Én különösen aggódom,mert nekem 6 hónpos koromtól észrevehető a szemtengelyferdülésem. Műtöttek is és mindig utáltam a szemüveget. 1 évesen már szemüvegem volt.Volt,amikor letakarták az egyik szemem.

Unokatesómnak kamaszkorig kellett szemüveget hordania és meggyógyította.

Ha elviszed szemészetre biztos meg fog nyugtatni.

2010. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a 8. hónapban még belefér, de én is azt mondom, hogy vidd el, mert gyanús, hogy korrigálni kell.
2010. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak az egyik szeme néz befelé, a másik nem, akkor az a kancsalság. A bandzsaság az, amikor mindkét szeme befelé néz.

A szem izmai 3 éves korig fejlődnek. Sok gyereket érint, és a legtöbb el is növi.

Én nagyon kancsal voltam, de ovis koromra elnőttem.

2010. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!