Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lövettétek át a kislányo...

Mikor lövettétek át a kislányotok fülét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még a kórházban, azelőtti napon, mielőtt jöttünk volna haza. Igy a csecsemősök látták el neki szakszerűen.
2010. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ma 4 hete, vagyis 10 hetesen:) Eljött egy kozmetikus ismerősünk hozzánk, semmi gond nem volt, fél óra pityergés. Ma átraktam az aranyat, de nem tetszett, így visszaraktam a dugósat. Tök simán ment. És nem bántam meg, hogy kilövettük!
2010. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6hónaposak voltak a lányaim.
2010. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Énis ott a kórházban, amikor megszületett.
2010. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 hónapos korában vittem el.
2010. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat,szerintem én is a kórházban fogom neki átlövetni,majd meglátjuk.Nekünk már van babafülbevalónk,arany,kis kővel,azt rakják be neki először,vagy ideigleneset?
2010. nov. 3. 17:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Kislányom fél éves volt. Belövésnél az ideiglenest teszik be, 6 hét után átcserélheted, ha már nincs gyulladás, vagy váladékozás. Én 1 hónap múlva áttettem, nálunk már másnap sem volt piros a füle. Azért alkohollal kezelni kell.
2010. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is a kórházban 5 naposan a hazajövetel előtt.Semmi gondunk nem volt vele,szerintem jobb minél hamarabb.
2010. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is a kórházban rakattam bele neki, aludt végig... És igen azt teszik bele ami te beviszel...
2010. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kórházban, a 3. napon.

És nem lövik, szúrják, így a füle szinte észre sem veszi. Nem gyulladt be, nem vérzett, nem gennyesedett, semmi baja nem volt.

Nekünk úgy volt, hogy direkt szopi előtt vittem el a csecsemősökhöz, mert gondoltam, hogy ha nagyon felzaklatja a fülcsi, akkor megvígasztalódik, de szerintem mire visszaértünk az ágyamhoz, el is felejtette :)

Olyan fülbevalót vigyél, ami "belövős", mert az picivel vastagabb, és később, amikor átcserélitek esetleg, nem okoz majd fájdalmat neki egy új betétele (mert a babafülbevalók pöcke nagyon vékonyka)

2010. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!