Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Auchan Karácsonyi katalógus...

Az Auchan Karácsonyi katalógusában lévő babakonyhákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki ezeket? Tudjátok esetleg, hogy milyen magasak?
2010. nov. 3. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Néztem, de nem láttam az újságot az Auchan oldalán. Nem tudsz linkelni? Engem is érdekelne.
2010. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma dobták be papíron.
2010. nov. 3. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha addig ráér akkor pénteken megyek Auchanba és megnézem és megirom neked!
2010. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok, köszi, majd meséld el milyen
2010. nov. 3. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Voltam ma és megnéztem! Hát nincs összehasonlitásom,de 60 cm magas 28cm mély és 40cm széles. Nem tudom, hogy ezek mennyire jo méretek. Viszont rengeteg felszerelés van amit külön meg lehet venni. Van mosogép meg mosogatógép meg vasaló és fazekak meg vizforraló. Nagyon sok jo dolog van ott :) Érdemes körbenézni de gyerek nélkül, mert rengeteg játék van összezsufolva egy helyre. Hát ha van még kérdésed akkor irj nyugodtan, hátha tudok segiteni.
2010. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad, attól tartok ez túl alacsony.
2010. nov. 5. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!