Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor már el mertétek vinni, mondjuk Tesco-ba, vagy Auchan-ba?

Figyelt kérdés
Szóval olyan helyre, ahol sok, és mendenféle ember megfordul?
2011. febr. 4. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én minden tiltás, tanács ellenére 5 naposan már bevittem semmi baja nem lett
2011. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Twmplomba már 2-3 hónaposan vittük, ha ez számít. Végigaludta. :-) Teszkóba, Auchanbe még soha nem vittük, rábíztuk a nagyira. 11 hós.
2011. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szia szerintem ha nem muszáj ne vidd, de ha nincs kire bízni akkor vidd.Az én kisfiamat kicsinek nem nagyon vittem ilyen helyekre. Megoldottuk most így van ha van itthon valaki akkor vigyázz rá papa mama.Szerintem most, hogy annyi vírus van vigyázni kell.
2011. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3 hónapos, de még bevásárolni nem merem elvinni, főleg, hogy itt az influenzajárvány, talán nyáron :)
2011. febr. 4. 22:23
 5/22 anonim ***** válasza:

Olyan 3-4 hónapos lehetett talán, de nyár volt.

Már 10 hónapos, de ebben az influenzás időszakban nem viszem ilyen helyekre.

2011. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt. Addig a nagyszülőkkel volt itthon, vagy náluk.
2011. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mi is mindig valamelyik nagyszülőre bízzuk addig
2011. febr. 4. 22:25
 8/22 anonim ***** válasza:

Közértbe járunk rendszeresen (kaiser's, spar, match, dm, mikor melyik, mind van a környéken). Tesco-auchan sose megyek, de ember és járvány szempontjából mindegy, mi a neve az üzletnek.

Mindkét gyerekemmel kb 2 hetesen már mentünk, muszáj volt, a kaja és a pelenka nem jött fel magától. Nem örültem neki, de siettünk, én bevásárlólista alapján vásárolok, és mindig délelőtt, akkor nincsenek sokan kivéve pénteken és hétvégén, akkor sose megyünk, mert tömeg van - a legjobb a hétfő délelőtt, tök üres minden közért)

2011. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22,25 vagyok, amúgy jó neked, hogy a nagyszülők tudnak vigyázni a babádra, amíg te bevásárolsz, nekem is jó lenne, ha nem kéne mindkét gyerekemet magammal vinni :( (a kicsi 3 hós)
2011. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kb 3 hetes volt.

Szerintem az orvosi rendelő rosszul szellőztetett váróteremben összezsúfolódva, a kötelező vizsgálatra várva, hamarabb összeszed valami nyavalyát, mint egy teszkóban.

2011. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!