Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szülinapi ajándékot...

Milyen szülinapi ajándékot szokott küldeni a Dm-es Bababónusz? Ti is kaptatok mostanában 15%-os kupont? Azt hallottam anyák napjára is küldenek. Más ilyen alkalom is van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
anyák napjára én semmit nem kaptam tőlük, 15%-ost múlt héten küldtek, 5000 Ft feletti vásárlásnál beváltható
2010. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na, ez engem is érdekelne, mert a hónap végén lesz 1 éves a babóm.

Anyák napjára én nem kaptam semmit.

2010. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 éves szülinapra egy hűtőmágnest kaptunk,amibe bele fér egy nagyobb kép a babáról.Én kettőt kaptam belőle tavaly:)

De havonta-2 havonta kapok 15%-os kedvezményes kupont,szerintem ez volt az utolsó,mert kisfiam most lesz 2 éves.

2010. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz, kedves tőlük.
2010. nov. 3. 21:06
 5/7 fotucsok ***** válasza:
1 éves korára kapott egy tortás pólót :)meg gondolom valami bónuszkártyákat. anyák napjára nem emlékszem. néha küldenek plusz kedvezményes kártyákat, amivel olcsóbban tudszt vásárolni dolgokat. Szokott közte lenni egy joker 15%-os is
2010. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem októberben volt egyéves a Babóm. Előkét kaptunk, kuponokat meg valamilyen tanácsadó füzetkét.
2010. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 hónapja volt a fiam első szülinapja, ő is előkét kapott. A kuponok közül egyet tudunk felhasználni...
2010. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!