Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Gabi és...

Mi a véleményetek a Gabi és Johnson's termékekről? (sampon, babaolaj, fürdető)

Figyelt kérdés
Újszülöttet lehet ezekben fürdetni? Ha nem akkor hány hetes hónapos kortól? Addig tiszta vízben kell fürdetni?
2010. nov. 3. 21:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

18 hónapos kislányom van. 3 hónapos kora óta kizárólag Gabi termékeket használunk(fürdető, sampon, hintőpor, arckrém, testápoló, törlőkendő). Én elégedett vagyok vele.

Előtte tiszta vízben fürdettem, de az olajat akkor is használtuk.

2010. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

A Chicco termékekre rá van írva az ajánlott kor 0+.

Azok milyen termékek? Jók?

2010. nov. 3. 22:02
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Gabit szerettem mindkét gyereknél (most is azt használok) 1 és 3 évesek. 2-3 hós koruktól már azt használtam, nem érzékeny bőrűek semmire egyébként. A johnson fürdető viszont kicsapta mindkettőnek a bőrét (és ezt már sokaktól hallottam).
2010. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kora óta használok Gabi esti fürdetőt és mióta haza jöttünk 1 hetesen azóta popsi kenőcsöt is én nagyon szeretem.Hintő porból viszont a johnson's-t .Most 4 hónapos és semmi gondunk nincs a bőrünk kel.
2010. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tehát akkor 3 hónapos kortól lehet fürdetőt használni, addig az orvos által kiírt fürdető kell?
2010. nov. 3. 22:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tegyél valamit a vízbe, úgy a biztos,hogy lemosod a bacikat és a bőrét is ápolod. Akármelyik terméket is választod viszont,ami nagyon fontos,hogy ne váltogasd őket, nem tesz jót a pici bőrének. Nekem védőnőm azt tanácsolta, majd inkább a gyógyszertárban vegyem meg az ilyesmit... hát meglátjuk.
2010. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
2 kisfiunk van. mindkettőnél az első 2 hónapban a gyógyszertári fürdetőt használtuk, utána Johnsons't. nálunk bevállt. mondjuk most Gabi samponunk van meg fürdetőnk (kaptuk ajándékba), de ez is nagyon jó....
2010. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi Gabi fürdetőt használunk, de csak olyan 3-4 hónapos kortól. Olajat még mindig a gyógyszertárit, a Nivea nem nagyon jött be (kicsit kipattogott tőle a bőre).

Újszülöttet tiszta vízben, de a gyógyszertári mosdató krémmel (hydrophil) fürdesd.

Védőnő nem írta össze Neked?

2010. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 fotucsok ***** válasza:
79%
Én gyógyszertári fürdetőkrémet használtam, mert nagyon jó a bőrüknek és nincs benne semmi tartósító stb. Mikor már úgy 13 hós volt és ment a homokba, akkor Gabit vettem és nagyon szeretem, de mellette a gyógyszertárival is átfürdetem, mert ilyenkor télen a szárazság ellen is. Én is bekenem vele néha a kezem :)
2010. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, teljesen magamra vagyok utalva. A kisujjamból meg innen szívom az infokat, ráadásul első babás vagyok, szóval teljesen tapasztalatlan. Ezért itt nagyon sokat segítetek nekem. Semmilyen listát nem kaptam a védőnőtől. Azt hogy a kórházba miket kell vinni azt is innen szedem össze. 36 hetesek vagyunk, már szerintem tájékoztatnia kellett volna, hogy miket kell beszerezni. De lehet én vagyok ilyen naív, hogy azt gondoltam majd segít.
2010. nov. 3. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!