Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eves kozben cuppog a...

Ha eves kozben cuppog a cumisuveg minden szivasnal, az most mit jelent? Nagyobb cumika kell? Vagy nem jon neki? Vagy sok jon? Mam kezdo cumit hasznalunk

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cuppog? Nem azt hallod, ahogy megy a levegő az üvegbe? Ezek is levegőzősök.
2010. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Neha hallom azt is, amit te mondasz, de az en babam a szajaval csinalja. Cuppog az uvegen, nem csendbe szivja
2010. nov. 3. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pici?
2010. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Szerintem nem jön neki rendesen. Próbáld meg a következő méretet! Kíváncsi vagyok, hogy alakul.

Megírod majd?

2010. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nálunk is volt ilyen időszak, nem tudom miért volt. Mintha a baba vákumja nem működött volna jól. Már sík ideg voltam, hogy nem jó a cumi, ezért nem tud rendesen enni. Mi is vettünk nagyobbat, de az meg nem volt jó. Ki kell próbálni, nem tudok jobbat.
2010. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. Te vagy a másik cumisüveges kérdező is, ugye? Szerintem egyébként sok nem jöhet. Ha eszik rendesen és nem fáj a hasa, szerintem ne foglalkozz vele, ahogy írtam nálunk is volt ilyen, bár nálunk nagyon keveset is evett a babánk, de a mai napig így van, ezért voltam tiszta ideg. Akkor tértünk át Aventról MAM-ra és prógálgattam a méreteket. MAM 2-esből eszik azóta is, most 9 hós.
2010. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi Aventet használunk, de újszülött korában elég sokszor előfordult, hogy cuppogott, nem tudom, miért. De én úgy adtam a szájába a cumisüveget, hogy a pofiját két ujjammal két oldalról egy kicsit összenyomtam, így jobban rácuppant a szája az üvegre, és a cuppogás abbamaradt.

Gyakorlatilag úgy nézett ki, hogy az üveget egész lent, a cumi csatlakozásánál tartottam, és a pofija jobb oldaláról a hüvelykujjammal, bal oldaláról pedig a középső ujjammal "összenyomtam" finoman, így jobban csücsörített a szája, és jobban érintkezett a cumisüveggel. Remélem értelmes volt valamennyire, ahogy leírtam. Várj csak, közben eszembe jutott, hogy készült így egy fénykép, azt belinkelem, azon jobban látszik. Pillanat.

2010. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a képet. Ezen látszik, hogy a hüvelyk- és középső ujjammal kicsit nyomom a pofiját. [link]
2010. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom. Sajnos, a sok levegonyeles miatt a hasi is faj, mar nem tudom, mit tegyek. Es csak mostanaban, 2 honaposan csinalja.nem tudom, mi lett.
2010. nov. 4. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!