Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babám 6hetes, és a...

Pici babám 6hetes, és a nyakán illetve a nyaka alatt nagyon piros vörös csik van, olyan mintha a melegtől vagy izzadságtól lenne. Holnap viszem az orvoshoz, de nagyon meg vagyok ijedve mert csúnya. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

az enyém három hónapos neki is lett... mi is azt sejtjük hogy összedörzsőlődött a bőr és attól. Behintőporoztuk de csak kissé javult próbáljuk mindig szárazon tartani.

szóval az összefekvő bőrfelületek egymáshoz tapadása miatt alakulhat ki.

2009. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Azért van, mert izzad a nyaka, biztos husika ő is vagy legalábbis van egy kis tokája. Hintőporral, vagy a popsikenőccsel próbáld helyre hozni.

Üdv, 5,5 hónapos kislány anyukája

2009. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
ezt a választ én is köszönöm kipróbáljuk a popsikenőcsöt rá!!!
2009. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kend be egy kis neogranormonnal(naponta 2x) és amikor már helyrejött, akkor minden este fürdetés elött olajozd be, fürdetés után hintőporozd!
2009. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, már sirtam is miatta mert elég csúnya piros neki, és ahogy a hintőport rászórtam azt hittem ahogy beitta magát, hogy gennyes is, de nem az csak a hintőpor volt.
2009. jan. 7. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne sírj emiatt, ez legyen a legnagyobb baja :)


a neoranormonos

2009. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj,nem olyan nagy gond ez.Nekünk még vérzett is,persze én is megijedtem,de a hintőpor nagyon jó rá,vagy egy kis Canestent is kenhetsz rá,de mivel kicsi még a baba a popsi kenőccsel keverd össze fele fele arányban.Gyorsan meg fog gyógyulni hidd el.
2009. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer a válaszokat, csak azért sirtam mert csúnya neki, és mivel az első kicsikém még tapasztalatlan vagyok.De nem hinném, hogy fájna neki, mert hintőporozom és nem sir közben, meg egyébként sem..
2009. jan. 7. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!