Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers pelusban ha ilyen...

A pampers pelusban ha ilyen grízes szúrós darabkák vannak a derékrészben pont ami neki feszül a gyerek bőrének akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Eddig elég sok ilyen darabot találtam sajnos...
2010. nov. 4. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már akkor tapasztalod, mikor kiveszed a tasakból? Mert akkor max. annyit,hogy reklamáló levelet küldesz + pelenka postázása és valamikor x idő múlva ha mázlid van kicseréli a gyártó.
2010. nov. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, a feladása előtt amikor szétnyitom a hátánál lévő részt ott érzem a kezemmel a szúrós darabkákat, ahogy néztem a többit van ahol a has részénél is olyan....


8 után hívom az ügyfélszolgálatot és megkérdezem hogy személyesen be lehetne-e vinni, mert páromék pont arra mennek ma. Hát nagyon remélem hogy igen, mert állatira nincs kedvem még nekem postázni, csomagolni ... hogy aztán ki tudja mikor esetleg kicserélik... majd megírom mi volt, hátha másoknak is hasznos infó.

2010. nov. 4. 07:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy pár darab kivételével mindegyik ilyen... elkezdtem átnézni de úgy kb. 20 rossz után úgy döntöttem hogy majd szépen ők átnézegetik... nem azért veszem ezt a drága pelenkát, hogy még én ellenőrizgessem...
2010. nov. 4. 07:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs lejárva a pelus?

Lehet nedvességet kapott a csomagban.

Mi anno a lengyel gyártású pelust vettük, mert a török közel sem volt olyan jó minőségű.

A lengyelnek még a dereka is gumis, míg a töröknek nem.

2010. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nincs lejárva, DM-ben veszem mindig - gondolom ott rendesen fogy és mindig rendelnek újakat.


Végül felhívtam az ügyfélszolgálatot - hosszas beszélgetés után a nő mondta hogy vigyük be a váci úti központjukba a recepción adjuk le, írjuk meg a panaszt --- és akkor majd ha indokolt akkor küldenek csere csomagot.


Próbálta elmagyarázni hogy de ez így nem selejtes, meg hogy jó... én meg megmondtam neki hogy négy hónapja csak pamperst használok soha ilyet még nem tapasztaltam... és nem vagyok hajlandó ráadni a gyerekre... ezt. Ha nem fognak cserecsomagot küldeni... írok egy újabb levelet nekik, hogy a lehető legtöbb internetes fórumon leírom az egész sztorit... hogy selejtesek a pelusok... a legtöbb anyuka netezik úgyhogy egy páran biztosan nem vennék meg egy időre... mert ugye a kisbabájának mindenki a legjobbat akarja...

A tescoban vettünk egy csomag pamperst érdekes hogy 3300 forint és csak 54 db van benne, szemben a dm-es 62 db-os 3199 ft-val... na mindegy...

azt hiszem át kéne szoknom egy másik pelusra... csak hát eddig jó volt a pampers..

2010. nov. 4. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnapi 6:51-es vagyok. Megírtátok a panaszt? Blokkod megvan, netán kellett hozzá? Az jutott még eszembe (igaz ehhez már késő), hogy lehet a fogyasztó védelemhez kellett volna fordulni, ha ők nem tesznek semmit. Hiszen nem egy olcsó mulatság ma már ez a pelenka. Én is ezt használom a lányomnak, (mert eddig ez vált be). Bármikor lesz vége a sztoridnak, légyszíves írd már meg, hogy mire is jutottál. Szorítok neked!
2010. nov. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap párom elvitte személyesen leadta a hibásokat, elméletileg a telefonban a nő azt mondta hogy küldenek cserecsomagot. Írtam egy panaszlevelet is, gondolom olyan 15-30 napon belül kezelik a dolgot. De mindenképpen megírom, hogy mi volt.
2010. nov. 5. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!