Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babákat kell vinni...

Milyen babákat kell vinni dévény tornára? A babám a kezeit és a lábait mindig behajlítva tartja. Kivéve ha alszik. Én szoktam tornásztatni, nagyon élvezi.3 és fél hónapos, már megfogja a csörgőt, vagy épp amit a hasára teszek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, ált. hipotón babákat, vagyis akiknek lazább az izomtónusuk, de olyanokat is, akiknek viszont túl kötött. a babád nem utál esetleg hason lenni? mert az is egy elég fontos jele a hipotóniának. ha akartok menni, minél hamarabb, mert 5 hós korig tanácsos elkezdeni.
2010. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal, ha megnézeted, még nem vesztesz semmit. Jobb félni, mint....
2010. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mit jelent az hogy hipotón? Sajnos nem szeret hason lenni, de nem is gondoltam h ez baj lehet.
2010. nov. 4. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Hypotonia: izomtónus gyengeség, laza izomzat.


Ha mindig behajlítva tartja, akkor szerintem nem hypoton, inkább kötött az izomzata (spasztikus), de látatlanban nem lehet konkrétat mondani.

Ha a gyerekorvos meg is nyugtat, én a helyedben mégiscsak megmutatnám Dévényes-gyógytornásznak.

2010. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!