Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babátok ha hason...

5 hónapos babátok ha hason van, a lábai nyújtva vannak, vagy behajlítva kalimpál velük?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, amikor kinyújtja, és van, amikor hajlítva van.Már a fenekét is nyomja fel, és kalimpál a lábával, mintha kúszni, mászni próbálna.De az én lányom nagyon keveset van hason, mert utálja, és sír.Jobban nyugtalanít a karja, mert nem nyújtja ki teljesen, vagyis nem csinálta meg még a tenyértámaszt.Olyan nehéz eldönteni, hogy ez baj -e..mert lehet, ha szeretne hason lenni, már rég megcsinálta volna.
2011. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is össze vissza van hogy hajlítja és kúszik,van hogy megfeszíti és csak az égben van kinyújtva. Mondjuk az enyém nagyon sokat van hason nem is szeret hanyat lenni.
2011. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó válaszát.

Még a levegőben kalimpál. :)

Ha hanyatt van, akkor van többet nyújtva a lába. Peluscserekor szereti szopogatni a lábát.

4,5 hós kislány

2011. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kisfiam a héten 5 hónapos lesz és csak ritkán nyújtja ki a lábát hason.
2011. márc. 21. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos babám szinte mindig hason van,akkor négykézlábra áll és hintázik előre hátra.
2011. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Akkor nagyon ügyes a babád, mert a négykézláb hintázást hivatalosan 7 hónaposan kell tudni.Ennyit számít, ha egy baba szeret hason lenni.Az enyém háton szeret lenni, mert így szabadabban használhatja a kezét, lábát, jobban lát stb.Viszont az, hogy utálja a hason fekvést, nagyon hátráltatja a fejlődésben.Innen indul a hinta, a kúszás, a mászás stb. Én szerettem volna, ha csípi a hason fekvést..Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok!
2011. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!