Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőhúzáskor állandóan behajlí...

Cipőhúzáskor állandóan behajlítva vannak a lábujjai, szorítja őket, alig bírom felhúzni a cipőt. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
11 hós a babóm.
2010. jún. 24. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

kisfiam 10 hónapos.én megpróbálok benyúlni az ujjammal a cipőbe a lába belső felénél a talpa alá és megpróbálom kiegyengetni(előretolni)a nagyujját,mert ha azt kinyújtja megy a többi is utána általában.

de remélem lesz még pár ötlet rá,hogy sikerüljön a cipőhúzás.

/S/

2010. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én mindaddig nem adtam az enyémre cipőt, amíg nem járt pl az udvaron. Ha babakocsival megyünk valahová, most sem szoktam rá adni cipőt, csak ha kiveszem sétálgatni. (most 15 hónapos) Próbáld meg, hogy kicsit megcsiklandozod a talpát, akkor elvileg megszűnik a lábijjak összeszorítása.
2010. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag 1 éves kor körül megszűnik ez a lábujjszorítós reflex, addig meg kitartás... Nálunk már nincs, most 1 éves, előtte mi is küzdöttünk.
2010. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!