Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Fisher Price-os...

Van valakinek Fisher Price-os tanuló autója?

Figyelt kérdés

Szombaton láttam a Babavilágban,és gondoltam karácsonyra megvennénk a 8 hós kislányunknak.Nagyon jópofa kis járgány.

Vélemény akinek van ilyen?Köszi


2010. nov. 5. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


drágállom ennyiért! Egy babytaxi olcsóbb, és ugyan úgy kihasználja, sőt jobban szerette tolni mint a járássegítőt!

Inkább egy tescos babytaxi + járássegítő, 10.000 a kettő, mindegyiken másfajta csörgők vannak, tovább lefoglalja 2 játék mint 1, olcsóbb is!

2010. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is láttam a Babavilágot és bevallom, nekem is nagyon tetszik ez a járgány. De nekünk már van egy micimackós bébitaxink így nem veszem meg. Egyébként szerintem is elég drága, de ha megteheted szerintem vedd meg! Biztos, hogy tetszene a gyereknek, hiszen amúgy nagyon jó! Zenél, lehet tologatni, rá lehet ülni...
2010. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még én is gondolkodom rajta!Az elsőnek,én is amúgy számlogattam így,csak gondoltam így egyféle járgányt kellene rakosgatnom,nem kettőt.Mert azért ezen elég sok funkció van.Hát még alszom rá egyet!!
2010. nov. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!