Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S, O. S.! Kislänyom ma reggel...

S, O. S.! Kislänyom ma reggel kapott szurit este alväs elött kapott kupot es most mertem a läzät a popsiban 39! Mit tegyek? Amugy alszik csak az elöbb megebredt mert kakilt es teljesen jo kedvü nevet!

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Adj neki lázcsillapítót meg sok folyadékot és pár óra múlva megint ellenőrizd a hőmérsékletet. Oltás után előfordul, hogy a kicsik belázasodnak. Gyerekorvos nem hívta fel a figyelmed erre ?
2011. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De igen!Adtam is neki kupot elalväs elött pedig akkor meg läza sem volt es most fel ment a läza!Azert nem tudom mit tegyek mert kupot csak egyet kaphat!
2011. okt. 17. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy egy kicsit pontosítsak, az előbb nem olvastam elég figyelmesen, ne haragudj!

Tartsd be mindenképp, hogy milyen időközönként lehet adni a kúpot. Hűtőfürdő segíthet ilyenkor. Ne legyen jéghideg, csak amiben kellemesen érzi magát a baba. Igyon sokat.

2011. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szokták még azt, hogy ilyenkor hívd fel az ügyeletet, hogy ők mit javasolnak. Általában rendesek szoktak lenni, és inkább elmagyarázzák, mint hogy ki kelljen menniük. Ők mégiscsak jobban értenek hozzá.
2011. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a välaszokat!
2011. okt. 17. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálhatod a következőt is.Hideg vizes textilzsebkendőt tekersz a két kis csuklójára,és bokájára.Ez is leviszi a lázat.
2011. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csuklóra bokára TILOS, vizes kendőt tenni.Ez egy tévhit!!

Begyulladnak a kis izületei.

Neeee.Egészségügyis vagyok...

2011. okt. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 06:48

Ugyan már! Több millió gyerek nőtt fel úgy hogy a csuklójára,bokájára vizes borogatást kapott,és ma egészséges emberek. Anno annak idején nekem az orvosom mondta,sőt amikor kint volt ő mutatta meg.A gyerekeim azóta felnőttek,és egészségesek.Anno annak idején nálam is alkalmazta anyukám,és én is egészséges vagyok..

Az a baj,hogy minden korban elutasítanak dolgokat ami régen jó volt,mert mindig kell valami új amit kitalálnak..

Semmi baja nem lesz a kicsinek ha leviszik a lázát...Attól nem fog ízületei gyulladást kapni,mert egyszer-kétszer így húzza le a lázát.

44/N

2011. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért az nem baj, ha haladunk a korral... lásd hozzátáplálás 20 éve és ma. Plusz még egy szavazat a nem jéghideg hűtőfürdőre.
2011. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszokat!Hütö fürdöt kapott este es az segitett!
2011. okt. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!