Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak jön a foga, nem...

Babámnak jön a foga, nem alszik, csak szenved szegény. Ehhez hóemelkedés is társul (37,7 vagy 38 fok körül). Ez mennyivel a fogacska megjelenése előtt szokott történni? Akár hetekig is eltarthat a hőemelkedés? Vagy akár visszatérő is lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártunk keddig!Kb.1 hónapig nyűglődött,éjszaka többször kelt(különben végig aludta az éjszakát)aztán 1 hét volt igazán durva.Az első fogacska múlt héten jött ki,és most keddre kijött a 2.is.Hőemelkedése csak az elsőnél volt,2-3 napig+taknyos lett,szívni kellett az orrát.Alaposan meglepődtem a héten,amikor benéztem a szájába és láttam a 2.fog is áttörte az ínyét.Az elmúlt 2 éjszakát megint nyugodtan aludta végig,és a taknyossága is szinte teljesen elmúlt.Talán most jön egy kis nyugi...2 gyerekes anyuka
2009. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
erre en is kiványcsi vagyok mert az én babikam is sokat aludt ejjel most pedig örülök ha 2 orat egybe alszik...ezekszerint jöhet a foga?4hós
2009. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!