Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós babám jól van öltöztetve...

4hós babám jól van öltöztetve kintre? : hosszú ujjú body, vastag pulcsi, harisnya, bársony naci, kiscipő, és véknyabb overál, sapi? Takaró?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

18 fok van. Szerintem ez rengeteg ruha. Egy réteggel adj rá többet, mint amennyi rajtad van.

Mondjuk hagyd ki az overált, és teljesen jó lesz.

2010. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
harisnya, plusz nadrág, plusz overál? Hááát, nálunk 18 fok van kint, én overált nem adnék rá semmiképp. Max. ha hűvösödik, takard be. Vedd le az overált és egy kiskabátot adj rá.
2010. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nálunk nincs meleg,és pont egy réteggel van több rajta mint rajtam,sőt a kabátja melegebb lenni mitn az overál
2010. nov. 6. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
talán akkor írd meg, hogy hány fok van és hol vagy. honnan találjuk ki????
2010. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha 10 fok fölött vagytok: nadrág, harisnya nélkül, zoknival, body, vékony pulcsi, kabát. Gondolj bele, hogy mit adsz rá, ha tényleg hideg van. Magyarországon ma szeptemberi idő van, lehet, hogy nincs mindenhol 18 fok, de nagyon meleg van.
2010. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!