Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós babám jól van öltöztetve?...

4hós babám jól van öltöztetve? Hosszú ujjú body, kantáros naci, pulcsi, véknyabb kabát, vékony harisnya, kiscipő, sapi és bevan takarva. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.szerintem jo.én ugyan igy öltöztetem az 5 hos fiamat.
2010. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én azért megkérdezném, hogy hány fok van ott?


(tegnap volt egy kérdés, bp-en 18 fok volt, eszerint ment 2 válasz, de később kiderült, h. a gyerek erdélyben van, ahol 10 fok volt, csak az anyuka ezt nem írta ki. nem mindegy!!)

2010. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez egy kicsit sok így együtt. Nálunk max 7 fok van és viharos erejű szél, a 8 hónapos babámon rövid ujjú body, póló, kardigán, kabát, nadrág és zokni van, se sapka, se takaró. (sapkát letépi, takarót lerúgja)


Nyáron van nálunk kb olyan idő, mint most otthon, akkor max egy kardigánt adtam rá. Nem öltöztetem fel vastagabban, mint saját magamat, nálam mindig ez a döntési alap, ha bizonytalan vagyok.

2010. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért a sapka kel,főleg nagy szélben
2010. nov. 7. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ártana a szél?
2010. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól öltözteted nekem mindig azt mondta a doki,hogy egy réteggel legyen több a gyereken mint rajtam én így öltöztettem az első gyerekemet és most is így csinálom a másodiknál és egyik sem beteges.Kopp-Kopp
2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!